Promocje

Sprawdźcie jakie promocje mamy dla Was przez cały tydzień:

PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK  -30% na wybrane dania

Od poniedziałku do czwartku 30% rabatu na wybrane dania z karty menu. O dania promocyjne zapytaj kelnera w restauracji!

PIWNE ŚRODY

Co środę zapraszamy na piwną promocję.

Zamówicie u nas duże Tyskie w cenie małego. Weźcie znajomych i wpadnijcie na piwo ?

 

PIĄTEK – DRUGI KIELISZEK GRATIS!

Co piątek – PROMOCJA NA ALKOHOL! Kup jeden kieliszek, a drugi dostaniesz GRATIS!! Promocja dotyczy wszystkich alkoholi sprzedawanych na porcje (nie dotyczy całych butelek).

 

SOBOTA – 2+1

Za dwie puste butelki Lubuski Pure trzecią dajemy GRATIS! Takie rzeczy przez całą sobotę w Zalewajce!Jak już hulać to hulać na całego! Świetna atmosfera i pyszne jadło! Promocja wyłącznie na wódkę Lubuski Pure sprzedawaną na butelki

 

SOBOTA I NIEDZIELA Promocja Brandy

W każdą sobotę oraz niedzielę do Polędwicy Wołowej oraz Polędwiczek z Jelenia serwować będziemy porcję BRANDY DE JEREZ ROMATE GRATIS!

NIEDZIELA – Rodzinne Brunche

Co niedzielę w naszej Gospodzie całe rodziny zapraszamy na przepyszny BRUNCH w cenie 59 złotych za osobę dorosłą, dzieci do lat 4 gratis, a od 4 do 8 lat – 50% ceny. Podajemy go w formie bufetu szwedzkiego oraz live cooking w godzinach 12:00-16:00 (lub do wyczerpania asortymentu).

W tym czasie o naszych najmłodszych zadbają Profesjonalne Animatorki, które przygotują dla Waszych pociech gry, zabawy, akademię kulinarną oraz wiele innych atrakcji Dowiedz się więcej…